۞ پیامبر اکرم(ص) :
خداوند، مؤمن صاحب حرفه را دوست دارد.

  • شناسه : 6450
  • 23 دسامبر 2019 - 23:17
  • 160 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری هشتمین همایش ملی «متن‌پژوهی ادبی» با مشارکت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی

برگزاری هشتمین همایش ملی «متن‌پژوهی ادبی» با مشارکت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی

چهارشنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۸ هشتمین همایش ملی «متن‌پژوهی ادبی؛ نگاهی تازه به متون حماسی» به همت هسته مطالعات ادبی و متن پژوهی، با مشارکت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و جمعی از نهادهای فرهنگی کشور، ۱۱ آذر ۱۳۹۸، در دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود. براساس اعلام دبیرخانه این همایش، […]

چهارشنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۸

poster bargozari hashtomin hamayesh matn pajhohi adabi

هشتمین همایش ملی «متن‌پژوهی ادبی؛ نگاهی تازه به متون حماسی» به همت هسته مطالعات ادبی و متن پژوهی، با مشارکت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و جمعی از نهادهای فرهنگی کشور، ۱۱ آذر ۱۳۹۸، در دانشکده ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

براساس اعلام دبیرخانه این همایش، ادبیات حماسی، نقد ادبی و مطالعات نظری، ادبیات حماسی، سبک‌شناسی و مطالعات زبانی، ادبیات حماسی، زیبایی‌شناسی و مطالعات بلاغی، ادبیات حماسی و مطالعات تطبیقی، ادبیات حماسی و مطالعات میان‌رشته‌ای، ادبیات حماسی و مطالعات اسطوره‌شناختی، ادبیات حماسی و مطالعات تاریخی، حماسه‌سرایی در ایران و جهان، گونه‌شناسی حماسه‌ها (ملی، دینی، تاریخی، عرفانی….)، ادبیات معاصر و حماسه، حماسه و ادبیات انقلاب اسلامی، ادبیات حماسی و ادبیات نمایشی، حماسه و ادبیات کودک و نوجوان، نسخه پژوهی آثار حماسی، حماسه و گونه‌های ادبی، ادبیات حماسی و فرهنگ عامه. از جمله محورهای تخصصی این رویداد ملی خواهند بود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه WWW. matnpajoohi.ir مراجعه نمایند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*