بایگانی خبر همایش‌ها فراخوان پانزدهمین آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی

فراخوان پانزدهمین آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی

پست الکترونیکی چاپ

aein-bozorgdasht-nosakh-khatiپانزدهمین دوره‌ی آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی با هدف تکریم دانشمندان و سرآمدان عرصه‌ی پژوهش در حوزه‌ی نسخ خطی، در دی‌ماه 1395 از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار می‌گردد.

بدینوسیله از همه پژوهشگران، استادان، دانشجویان، و مراکز علمی ـ تحقیقاتی دعوت می‌شود یک نسخه از آثار پژوهشی خود در قالب کتاب در زمینه‌ی تصحیح متون، نسخه‌پژوهی و فهرستنویسی، منتشرشده در سال‌های ۱۳۹۳و ۱۳۹۴ را تا پایان مهرماه جاری به دبیرخانه‌ی آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی ارسال دارند.

در این دوره از خدمات علمی و فرهنگی پیش‌کسوت عرصه‌ی نسخه‌شناسی، متن‌پژوهی و کتاب‌پردازی «استاد نجیب مایل هروی» نیز تقدیر می‌شود، علاقمندان می‌توانند یادداشت و مقاله علمی خود در خصوص این چهره‌ی برجسته‌ را تا پایان مهرماه به دبیرخانه‌‌ ارسال دارند، تا پس از ارزیابی منتشر شود.

بخش جنبی این همایش همچون سال‌های گذشته در محورهای جداگانه با رصد تلاش علمی و عملی مرمتگران، اهداکنندگان، کتابداران، خبرنگاران، ناشران، مجلات و سایت‌های تخصصی، تولیدات رادیویی و تلوزیونی و...  برترین‌های این حوزه‌ها را نیز معرفی خواهدکرد. بر این اساس معرفی دستاوردهای این محورها نیز داوران را در ارزیابی هرچه بهتر یاری خواهدرساند.

آدرس دبیرخانه: تهران، میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، بعد از ایستگاه مترو شهید حقانی، سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، اداره کل کتاب‌های خطی و نادر.

تلفن‌: ۸۱۶۲۲۷۹۲ و ۸۱۶۲۲۷۹۳ و ۹۱۶۲۲۸۱۱، فکس: ۸۱۶۲۲۷۹۸

ایمیل: این آدرس ایمیل در مقابل هرزنامه‌ها محافظت می شود. برای مشاهده آن نیاز به فعال کردن جاوا اسکریپت دارید.

مسیر: بایگانی خبر همایش‌ها فراخوان پانزدهمین آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی