بایگانی خبر همایش‌ها فراخوان کنگره ملی «شیخ صدوق» در چهار بخش

فراخوان کنگره ملی «شیخ صدوق» در چهار بخش

پست الکترونیکی چاپ

 kongere-sheikh-sadoghکنگره ملی «شیخ صدوق» در چهار بخش علمی، ادبی، هنری و مجازی فراخوان آثار داد.

به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، کنگره ملی «شیخ صدوق»  در چهار بخش آثار علمی (فراخوان مقاله)، آثار ادبی (شعر، داستان کوتاه، خاطره، دل‌نوشته، قطعه ادبی)، آثار هنری(عکس، گرافیک، تایپوگرافی، لوگو و نقاشی) و آثار مجازی(سایت، وبلاگ و فضای مجازی) اعلام فراخوان کرد. 
دبیرخانه کنگره ملی «شیخ صدوق» با هدف آشنایی بیشتر با ابعاد شخصیتی و سیره شیخ صدوق، معرفی آثار فاخر و ارزشمند این عالم، نمودار ساختن زوایای پنهان شخصیتی ایشان، لزوم آشنایی و ارتباط بیشتر نسل جوان با آستان‌های متبرکه و حیات فکری سیاسی علمای قدیم و در نهایت الگوگیری از سیره شخصیتی عالمای بزرگ شیعه در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی فراخوان این کنگره را اعلام کرد. 
علاقه‌مندان به شرکت در این کنگره تا سی‌ام دی‌ماه فرصت خواهند داشت تا آثار خود را از طریق سایت کنگره به آدرس سایت کنگره irconference.ir به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. 
آیین اختتامیه نخستین کنگره ملی «شیخ صدوق» به همت اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، اداره اوقاف و امور خیریه شهر ری، موسسه راه ناتمام و با همکاری آستان شیخ صدوق (ره) نیمه اول اسفندماه 1395 در تهران برگزار خواهد شد.

مسیر: بایگانی خبر همایش‌ها فراخوان کنگره ملی «شیخ صدوق» در چهار بخش