آشنایی با روش‌های داستان نویسی در فرهنگسرای فردوس

تاریخ ایجاد : چهارشنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۱ علاقمندان به حوزه ادبیات خصوصاً داستان نویسی می‌توانند به کارگاهی که در فرهنگسرای فردوس با عنوان «معجزه قلم» برگزار می‌شود، شرکت کنند. کارگاه روش های داستان نویسی در فرهنگسرای فردوس با عنوان «معجزه قلم» برگزار می‌شود. این جلسات که به صورت هفتگی برگزار می‌شود؛ به اهمیت و ضرورت […]

تاریخ ایجاد :

چهارشنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۱

kargahferdosiعلاقمندان به حوزه ادبیات خصوصاً داستان نویسی می‌توانند به کارگاهی که در فرهنگسرای فردوس با عنوان «معجزه قلم» برگزار می‌شود، شرکت کنند.

کارگاه روش های داستان نویسی در فرهنگسرای فردوس با عنوان «معجزه قلم» برگزار می‌شود.

این جلسات که به صورت هفتگی برگزار می‌شود؛ به اهمیت و ضرورت داستان، مقدمات داستان نویسی، زاویه دید، سبک و روش‌های صحیح و استاندارد داستان نویسی پرداخته می‌شود.

در کارگاه داستان نویسی قالب‌های مختلف داستان در تمامی‌ها حوزه‌ها مانندرمان، داستان کوتاه، نمایش نامه، اسطوره، حماسه و… برای مخاطبین تشریح خواهد شد.

همچنین در این کارگاه کار‌شناس برنامه داستان‌ها و رمان‌هایی از نویسندگان برجسته ادبیات ایران و جهان را به منظور آشنایی هرچه بیشتر اعضاء به شرکت کنندگان معرفی می‌کند.

«معجزه قلم» شنبه‌های هر هفته ساعت ۱۶ به کار‌شناسی محمد رضا گودرزی نویسنده و کار‌شناس ادبی در فرهنگسرای فردوس برگزار می‌شود.

علاقمندان برای شرکت در این کارگاه می‌توانند به فرهنگسرای فردوس به نشانی فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس بعد از چهارراه مخابرات مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۰۵۸۹۰۰ تماس بگیرند.
نشانی الکترونیکی ferdos. farhangsara. ir نیز برای آگاهی از دیگر برنامه‌های مراکز فرهنگی هنری منطقه۵ در نظر گرفته شده است.