ادبی در کنگره بزرگداشت سعیدالعلما

تاریخ ایجاد : یکشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ زمینه‌های انتقال ارزش‌های دینی و فرهنگی در کشور فراهم شود. حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در کنگره بزرگداشت سعیدالعلما گفت: خوشبختانه مازندران دارای اندیشمندان و مفاخر فراوانی است که باید در بزرگداشت این مقام‌های والای علمی و دینی تلاش شود. وی افزود: […]

تاریخ ایجاد :

یکشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۰

زمینه‌های انتقال ارزش‌های دینی و فرهنگی در کشور فراهم شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در کنگره بزرگداشت سعیدالعلما گفت: خوشبختانه مازندران دارای اندیشمندان و مفاخر فراوانی است که باید در بزرگداشت این مقام‌های والای علمی و دینی تلاش شود.

وی افزود: زمینه‌های انتقال مسائل فرهنگی در ایران اسلامی باید فراهم شود و عالمان مهم‌ترین گزینه در انتقال این ارزش‌ها در جامعه هستند.

ادبی بیان کرد: باید بسترهای انتقال فرهنگی در سطح وسیع جامعه فراهم شود تا آحاد جامعه با داشته‌های فرهنگی ما آشنا شوند و به آن ببالند.

رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور اظهار داشت: بزرگداشت علما زمینه‌ای برای انتقال فرهنگی و ارزش‌ها در جامعه می‌باشد که باید با برنامه‌ریزی خاص مورد توجه قرار گیرد.

ادبی خاطر نشان کرد: با هماهنگی‌های انجام شده توسط این انجمن، برگزاری کنگره آیت الله «کوهستانی»، «ابن شهرآشوب»، شهید آیت الله «هاشمی نژاد» و … در دستور کار قرار گرفته است.

آخرین ویرایش: ۹۰/۳/۱