استقبال پرشور بازدیدکنندگان نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو از غرفه انجمن آثار و مفاخر فرهنگی

تاریخ ایجاد : شنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ حضور انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در نمایشگاه کتاب مسکو با استقبال دانشجویان ایرانی خارج از کشور، پژوهشگران و محققان خارجی و دانشجویان رشته زبان و ادبیات فارسی روبرو شده است. به گزارش وبگاه انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو که […]

تاریخ ایجاد :

شنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۱

moskoحضور انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در نمایشگاه کتاب مسکو با استقبال دانشجویان ایرانی خارج از کشور، پژوهشگران و محققان خارجی و دانشجویان رشته زبان و ادبیات فارسی روبرو شده است.

به گزارش وبگاه انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو که از ۴ تا ۱۰ سپتامبر با حضور ۵۰ ناشر داخلی و عرضه بیش از ۵۰۰ عنوان کتاب در حوزه های شعر، داستان، دفاع مقدس، دین، کودک و نوجوان، هنر و معماری ایرانی – اسلامی کشورمان دایر است، تازه های نشر ایران را به مخاطبان این نمایشگاه عرضه کرده است.

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی نیز به عنوان یکی از ناشران مطرح و فعال کشور حضوری فعال در این نمایشگاه دارد و آثار منتشره خود را که عمدتا زندگینامه مشاهیر و مفاخر علمی، فرهنگی، دینی و هنری؛ آثار تاریخی و فرهنگ و تمدن اسلامی را دربر می گیرد در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است که با استقبال دانشجویان ایرانی خارج از کشور، پژوهشگران و محققان خارجی و دانشجویان رشته زبان و ادبیات فارسی روبرو شده است.