انتشار جدیدترین شماره فصلنامه تخصصی «حکمت نامه مفاخر»

دوشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۷        جدیدترین فصلنامه تخصصی «حکمت نامه مفاخر»(سال سوم، شماره دوم، تابستان ۱۳۹۷) از سوی انتشارات انجمن آثار و مفاخر فرهنگی منتشر شد. به گزارش روابط عمومی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی؛ جلوه زبان عربی در زبان سعدی(گذری بر گلستان بی‌خزان)، تأثیر عرفان در فضای داستانی لیلی و مجنون نظامی، […]

دوشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۷

enteshar shomare2 sale3 hekmatname mafakher

       جدیدترین فصلنامه تخصصی «حکمت نامه مفاخر»(سال سوم، شماره دوم، تابستان ۱۳۹۷) از سوی انتشارات انجمن آثار و مفاخر فرهنگی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی؛ جلوه زبان عربی در زبان سعدی(گذری بر گلستان بی‌خزان)، تأثیر عرفان در فضای داستانی لیلی و مجنون نظامی، تأثیر ذهن بر خارج از دیدگاه صدرالمتألهین، تأثیر دیوان اشعار سهروردی بر فلسفه او، بررسی دلایل مولانا در دفاع از اختیار انسان، عرفان، اخلاق و حکمت در منظومه نبراس‌الهدی سروده حکیم حاج ملاهادی سبزواری، تحلیل داده‌های شریعت عرفانی و دینی در سروده‌های نظامی، اسرار در کلیات شمس، جلوه قلندری در رباعیات اوحدی کرمانی و جهان‌بینی عرفانی شهریار در عصر معاصر از جمله عناوین مقالات منتشر شده در این فصلنامه‌اند.
فصلنامه تخصصی «حکمت نامه مفاخر» با قیمت ۱۵ هزار تومان عرضه شده و علاقه‌مندان برای تهیه این فصلنامه تخصصی می‌توانند با شماره تلفن  ۶۶۴۰۹۱۰۱ و ۵۵۳۷۴۵۳۱ داخلی ۱۰۴ تماس حاصل نمایند.