انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو

تاریخ ایجاد : سه شنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو از روز چهارشنبه ۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۱ (۵ سپتامبر۲۰۱۲) به مدت ۵ روز در مسکو با حضور انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار می شود. در این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو برگزار می‌شود، […]

تاریخ ایجاد :

سه شنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۱

mosqoبیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو از روز چهارشنبه ۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۱ (۵ سپتامبر۲۰۱۲) به مدت ۵ روز در مسکو با حضور انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار می شود.

در این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو برگزار می‌شود، بیش از ۵۰۰ عنوان کتاب از ۵۰ ناشر داخلی در حوزه‌های شعر، داستان، دفاع مقدس، دین و کودک و نوجوان و ۳۰۰ ناشر از ۲۰ کشور خارجی از جمله ایران، آلمان، فرانسه، اتریش، بریتانیا، ژاپن، ایتالیا، ترکیه، عربستان، بلاروس و… شرکت خواهند داشت.

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، رایزنی فرهنگی، موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی، جامعه المصطفی(ص) العالمیه و بنیاد مطالعات اسلامی از جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در روسیه بیش از ۵۰ اثر از منشورات خود به زبان روسی را در موضوعات مختلف در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد داد. از جمله آثار رایزنی فرهنگی که در این نمایشگاه عرضه خواهد شد، ترجمه شش دفتر مثنوی، تفسیر سوره حمد، عیسی و مریم در عرفان اسلامی، نامه امام علی به مالک اشتر، دو جلد از قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب، داستان‌های معاصر در دو جلد، داستان‌های اخلاقی و چند اثر از استاد شهید مطهری را می توان نام برد.