انعقاد تفاهم همکاری انجمن آثارو مفاخر فرهنگی با سازمان اسناد و کتابخانه ملی

تاریخ ایجاد : دوشنبه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ نشستی با حضور دکتر مهدی محقق، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران در محل انجمن برگزار شد. در این نشست دکتر توفیق هـ. سبحانی، معاون علمی پژوهشی انجمن، خانم دکتر نوش آفرین انصاری، آقای دکتر صالحی امیری، رئیس […]

تاریخ ایجاد :

دوشنبه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۴

IMG 2973نشستی با حضور دکتر مهدی محقق، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران در محل انجمن برگزار شد.

در این نشست دکتر توفیق هـ. سبحانی، معاون علمی پژوهشی انجمن، خانم دکتر نوش آفرین انصاری، آقای دکتر صالحی امیری، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران و هیئت همراه حضور داشتند.

در این جلسه دکتر مهدی محقق به منظور همکاری و تبادل نظر در معرفی مفاخر و متفکران عرصه فرهنگ و تمدن اسلام و ایران و احیا و انتشار ارزنده آنان و برگزاری همایش‌ها و مراسم‌های بزرگداشت مفاخر با سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران تفاهم‌نامه‌ای منعقد کرد.

این تفاهم‌نامه در روز دوشنبه ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۴ در چهار ماده، ۹ بند و ۲ تبصره بین طرفین امضا و مبادله شد و از تاریخ مذکور به مدت دو سال معتبر خواهد بود.