اهدای ۳۰ هزار جلد کتاب از سوی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی به کتابخانه‌های مناطق سیل‌زده کشور

سه شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ۳۰ هزار جلد کتاب از سلسله انتشارات انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در راستای ترویج کتابخوانی و تقویت روحیه فرهنگی هموطنان سیل‌زده به کتابخانه‌های مناطق سیل‌زده کشور اهدا شد. حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی دراین باره گفت: درپی جلسه با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و در […]

سه شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

IMG 8870۳۰ هزار جلد کتاب از سلسله انتشارات انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در راستای ترویج کتابخوانی و تقویت روحیه فرهنگی هموطنان سیل‌زده به کتابخانه‌های مناطق سیل‌زده کشور اهدا شد.

حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی دراین باره گفت: درپی جلسه با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و در راستای ایجاد نشاط فرهنگی و روحیه بخشی بیشتر به هموطنان عزیز سیل‌زده، ۳۰ هزار جلد کتاب از سلسله انتشارات انجمن در اختیار نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور قرار گرفته است تا از طریق این نهاد، در اختیار سیل‌زدگان قرار گیرد.
او تاکید کرد: به‌همان اندازه که فراهم آوری خوراک و پوشاک و سایر اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان اهمیت دارد، تأمین نیازهای فرهنگی و به تبع آن ایجاد نشاط روحی و امنیت روانی برای این عزیزان هم اهمیت دارد و تلاش ما بر این است که در این حرکت معنوی و فرهنگی سهیم باشیم.
گفتنی است تعداد قابل توجهی از نهادهای فرهنگی کشور در قالب پویش «بهار مهربانی» با هماهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، کمک‌های فرهنگی خود را به مناطق سیل‌زده ارسال می‌کنند.

IMG 8820

 

 

IMG 8890