اولین دوره عالی طراحی (نگارگری) با نظارت استاد فرشچیان با حضور رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی

اولین دوره عالی طراحی (نگارگری) با نظارت استاد فرشچیان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی _ ایرانی استاد فرشچیان برگزار می کند: اولین دوره عالی  طراحی (نگارگری) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی _ ایرانی استاد فرشچیان برگزار می شود. این دوره عالی با حضور استادان برجسته در حوزه های زیبایی شناسی، نگارگری ، معماری، فرش، سفال، چوب، قلم زنی و… به مدت […]

دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی _ ایرانی استاد فرشچیان برگزار می کند:

اولین دوره عالی  طراحی (نگارگری) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی _ ایرانی استاد فرشچیان برگزار می شود.

این دوره عالی با حضور استادان برجسته در حوزه های زیبایی شناسی، نگارگری ، معماری، فرش، سفال، چوب، قلم زنی و… به مدت ۱۲ جلسه از ۳۰ بهمن در دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی _ ایرانی استاد فرشچیان برگزار خواهد شد.

این دوره عالی آموزشی با نظارت استاد محمود فرشچیان و با حضور حسن بلخاری (حکمت و زیبایی شناسی چهار شنبه از ساعت ۱۵ تا ۱۷) ، محمدعلی رجبی (آداب معنوی در نگارگری شنبه از ساعت  ۰۰ :۱۵ تا ۱۷:۰۰)، سلیمان سعیدآبادی (اصول و مبانی طراحی سنتی و تذهیب یکشنبه از ساعت ۱۵:۰۰ تا :۱۷:۰۰) و محمدباقر آقامیری (فنون و تکنیک طراحی دوشنبه از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۷:۰۰) برگزار خواهد شد.

شرکت کنندگان در این دوره گواهی حضور دریافت خواهند کرد وآثار منتخب خلق شده در طول دوره، به صورت کتاب چاپ شده و در نمایشگاه به معرض بازدید گذاشته می‌شود.

همچنین برگزیدگان این دوره به صورت مستقیم و بدون کنکور وارد مرحله کارشناسی رشته نگارگری دانشگاه استاد فرشچیان خواهند شد.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۰۵۲۷۵۸ تماس حاصل نمایند.