باحکم وزیر فرهنگ، اعضای هیأت مدیره انجمن آثار و مفاخر فرهنگی منصوب شدند.

تاریخ ایجاد : چهارشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ بنا به پیشنهاد وزیر فرهنگ و تایید رئیس جمهوری و دیگر اعضای هیأت امنا، اعضای هیأت مدیره انجمن آثار و مفاخر فرهنگی منصوب شدند. به گزارش مرکز روابط‌ عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکم وزیر ارشاد خطاب به اعضای جدید هیأت مدیره انجمن آثار […]

تاریخ ایجاد :

چهارشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

بنا به پیشنهاد وزیر فرهنگ و تایید رئیس جمهوری و دیگر اعضای هیأت امنا، اعضای هیأت مدیره انجمن آثار و مفاخر فرهنگی منصوب شدند.

به گزارش مرکز روابط‌ عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکم وزیر ارشاد خطاب به اعضای جدید هیأت مدیره انجمن آثار و مفاخر فرهنگی آمده است:

جناب آقای دکتر سید محمد کاظم موسوی بجنوردی

جناب آقای دکتر محمد مهدی مظاهری

جناب آقای دکتر حسن شهرستانی

جناب آقای دکتر علی اکبر رزمجو

نظر به مراتب علمی، شایستگی و تجارب ارزشمند جناب‌عـالی و به استناد ماده ۳ اساسنامه انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و با عنایت به مصوبه هیأت محترم امنای انجمن، به موجب این حکم به عنوان عضو هیأت مدیره انجمن آثار و مفاخر فرهنگی منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و همکاری سایر اعضای هیأت مدیره در جهت معرفی و بزرگداشت عالمان و متفکران عرصه فرهنگ و تمدن اسلام و ایران و احیای آثار ارزنده آنان و معرفی نقش ایرانیان در اعتلای فرهنگ اسلامی موفق و مؤید باشید.