بازدید رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی از دفتر انتشارات «حبله رود» در استان سمنان

محمود شالویی رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی از دفتر انتشارات «حبله رود» از ناشرین باسابقه در انتشار آثار مرتبط با مفاخر فرهنگی استان سمنان بازدید کرد. در این دیدار که با حضور کاوه خورابه و مهدی شفیعی معاونان پژوهشی و اجرائی انجمن و فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار شد، […]

محمود شالویی رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی از دفتر انتشارات «حبله رود» از ناشرین باسابقه در انتشار آثار مرتبط با مفاخر فرهنگی استان سمنان بازدید کرد.

در این دیدار که با حضور کاوه خورابه و مهدی شفیعی معاونان پژوهشی و اجرائی انجمن و فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار شد، رئیس انجمن آثار مفاخر فرهنگی در گفت و گو با علیرضا شاه حسینی مدیر مسئول انتشارات «حبله رود» در جریان فعالیت ها و تولیدات فرهنگی این موسسه انتشاراتی قرار گرفت.

شالویی در این بازدید از نزدیک با برخی از کتاب ها و آثار تولیدی موسسه انتشاراتی «حبله رود» آشنا شد و از تلاش های این موسسه در شناساندن مفاخر استان سمنان تقدیر کرد.

مدیر مسئول انتشارات «حبله رود» نیز در این جلسه از انتشار حدود ۵۰۰ عنوان کتاب در این موسسه خبر داد و گفت: در بخش انتشار کتب مربوط به مفاخر استان، تاکنون ده ها عنوان کتاب چاپ و منتشر شده است.

او استان سمنان را جزیره ای از مفاخر و شخصیت های فرهنگی معرفی کرد و گفت: استان سمنان در این عرصه، سابقه درخشان و گسترده ای دارد و مفاخر فرهنگی زیادی را در خود جای داده است.