بررسی محبت از منظر عرفا و حافظ در شهر کتاب

تاریخ ایجاد : شنبه, ۲۰ مهر ۱۳۹۲   نشست بررسی محبت از منظر عرفا و حافظ روز شنبه ۲۰ مهر همزمان با سالروز بزرگداشت حافظ در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار خواهد شد.  حافظ، یکی از شاعرانی است که حلقه‌ دوستی و محبت را میان ایرانیان و مردم جهان ایجاد کرده است. روز بزرگداشت حافظ در بیستم […]

تاریخ ایجاد :

شنبه, ۲۰ مهر ۱۳۹۲

hafez

 

نشست بررسی محبت از منظر عرفا و حافظ روز شنبه ۲۰ مهر همزمان با سالروز بزرگداشت حافظ در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار خواهد شد.

 حافظ، یکی از شاعرانی است که حلقه‌ دوستی و محبت را میان ایرانیان و مردم جهان ایجاد کرده است. روز بزرگداشت حافظ در بیستم مهر ماه، فرصتی است تا به تاثیر شعر حافظ در الفت و مهربانی و محبت میان فارسی‌زبانان و مردم کشورهای دیگر پرداخته شود و راز جاودانگی شعر حافظ فاش شود.

نشست ویژه‌ شهر کتاب روز شنبه ۲۰ مهر همزمان با روز بزرگداشت حافظ، از ساعت ۱۶:۳۰ به بررسی محبت از نگاه حافظ اختصاص دارد که با حضور کارلو سکونه حافظ‌‌شناس ایتالیایی، حسن بلخاری و منوچهر سادات افسری در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود. در این نشست، ترجمه و شرح ایتالیایی شعر حافظ در ۳ جلد و به قلم کارلو سکونه رونمایی می‌شود. به علاوه درباره‌ حافظ‌شناسی در ایتالیا نیز بحث و گفتگو خواهد شد.

این نشست در زمان یادشده در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ سوم برگزار خواهد شد.