برگزاری نشست تخصصی «ادبیات فارسی در شبه قاره و پاکستان»

دوشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۸ انجمن آثار و مفاخر فرهنگی به مناسبت هفته پژوهش، نشست تخصصی «ادبیات فارسی در شبه قاره و پاکستان» را سه‌شنبه ۲۶ آذرماه ۱۳۹۸ برگزار می‌کند. در این نشست که از ساعت ۱۷:۳۰ تا  ۱۹:۳۰ برگزار خواهد شد، حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی؛ حکیمه دبیران، استاد دانشگاه خوارزمی؛ کریم […]

دوشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۸

poster neshast takhasosi adabiat farsi shebhe ghareh pakestan1
انجمن آثار و مفاخر فرهنگی به مناسبت هفته پژوهش، نشست تخصصی «ادبیات فارسی در شبه قاره و پاکستان» را سه‌شنبه ۲۶ آذرماه ۱۳۹۸ برگزار می‌کند.

در این نشست که از ساعت ۱۷:۳۰ تا  ۱۹:۳۰ برگزار خواهد شد، حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی؛ حکیمه دبیران، استاد دانشگاه خوارزمی؛ کریم نجفی، استاد دانشگاه پیام نور و لیلا عبدی خجسته، دکترای زبان و ادبیات اردو سخنرانی خواهند کرد.
گفتنی است از سال ۱۳۹۷، در راستای ترویج فرهنگ پژوهش، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری چهارمین هفته آذرماه را با توجه به نامگذاری ۲۵ آذرماه به نام روز پژوهش از طرف شورای فرهنگ عمومی کشور، به نام «هفته پژوهش» نام نهاده است. به همین منظور نهادهای فرهنگی ایران، همه ساله دراین هفته، برنامه‌های متعددی را در ارتباط با موضوعات مختلف پژوهشی و فناورانه  برگزار می‌کنند.

poster neshast takhasosi adabiat farsi shebhe ghareh pakestan