برگزاری مسابقه کتابخوانی خورشید عالم تاب

تاریخ ایجاد : چهارشنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۹۴  کتابخانه شهید امیر کاشانی به مناسبت میلاد دخت گرامی پیامبر اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) مسابقه کتابخوانی «خورشید عالم تاب» را برای علاقمندان برگزار می‌کند. به گزارش روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۹ تهران و فرهنگسرای رویش، این مسابقه با هدف گسترش و تعمیق شناخت شهروندان از الگوهای […]

تاریخ ایجاد :

چهارشنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

 mosabeghe-ketabkhani-khorshid-alamtabکتابخانه شهید امیر کاشانی به مناسبت میلاد دخت گرامی پیامبر اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) مسابقه کتابخوانی «خورشید عالم تاب» را برای علاقمندان برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۹ تهران و فرهنگسرای رویش، این مسابقه با هدف گسترش و تعمیق شناخت شهروندان از الگوهای دینی و وقایع تاریخی از کتاب «گزارش لحظه به لحظه از ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها» نوشته محمدرضا انصاری برگزار می‌شود.

علاقمندان تا ۱۰ اردیبهشت ماه فرصت دارند کتاب مزبور را مطالعه و پاسخ پرسش‌های مسابقه را ارایه کنند. علاقمندان می‌توانند تا تاریخ ذکر شده هر روز از ساعت ۸ تا ۱۸ به کتابخانه شهید امیر کاشانی مراجعه کنند و کتاب و فرم مسابقه را تهیه کنند.

کتابخانه شهید امیر کاشانی در تهران، خیابان هاشمی،  خیابان شهید کاشانی واقع شده است و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۶۶۰۸۰۰۸۳  تماس بگیرند.