برگزاری نخستین دور گفت‌وگوی دینی اسلام و هندوئیزم در دهلی‌نو

تاریخ ایجاد : سه شنبه, ۰۲ آبان ۱۳۹۶ نخستین دور گفت‌وگوی دینی اسلام و هندوئیزم، سوم آبان‌ماه سال ۱۳۹۶ با حضور و سخنرانی دکتر حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و ابوذر ابراهیمی‌ترکمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی  در دهلی‌نو،  برگزار می‌شود. این نشست با موضوع «معنویت در اسلام و هندوئیزم»، طی روزهای ۳ و ۴ آبان‌ماه سال جاری به همت رایزنی فرهنگی  […]

تاریخ ایجاد :

سه شنبه, ۰۲ آبان ۱۳۹۶

nokhostin dore goftego eslam hendoeizmنخستین دور گفت‌وگوی دینی اسلام و هندوئیزم، سوم آبان‌ماه سال ۱۳۹۶ با حضور و سخنرانی دکتر حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و ابوذر ابراهیمی‌ترکمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی  در دهلی‌نو،  برگزار می‌شود.

این نشست با موضوع «معنویت در اسلام و هندوئیزم»، طی روزهای ۳ و ۴ آبان‌ماه سال جاری به همت رایزنی فرهنگی  جمهوری اسلامی ایران در دهلی‌نو در محل مرکز بین‌المللی هند، تشکیل می‌شود.
در این دوره از گفت‌وگوها، هیأت  عالی‌رتبه  از  مسئولان  و  شخصیت‌های  فرهنگی،  مذهبی  و  اندیشمندان  ایرانی و هندی حضور می‌یابند.
این دور از گفت‌وگوهای دینی با همکاری شورای  تحقیقات فلسفی هند و  مرکز  گفت‌وگوهای ادیان و تمدن‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و مشارکت بنیاد هند، برگزار می‌شود.