برگزاری نشست ادبیات تطبیقی و ادبیات جهانی

تاریخ ایجاد : یکشنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۳ نخستین نشست از سری جدید نشست های ادبیات تطبیقی با عنوان «ادبیات تطبیقی و ادبیات جهانی» در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، نخستین نشست از سری جدید نشست های ادبیات تطبیقی با «عنوان ادبیات تطبیقی و ادبیات جهانی» امروز، ۲۱ […]

تاریخ ایجاد :

یکشنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۳

adabiat-tatbighi-adabiat-jahanنخستین نشست از سری جدید نشست های ادبیات تطبیقی با عنوان «ادبیات تطبیقی و ادبیات جهانی» در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، نخستین نشست از سری جدید نشست های ادبیات تطبیقی با «عنوان ادبیات تطبیقی و ادبیات جهانی» امروز، ۲۱ دی‌ماه با سخنرانی دکتر «علیرضا انوشیروانی» و دکتر «سعید فیروز آبادی» در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

در این نشست دکتر علیرضا انوشیروانی با عنوان «ادبیات جهانی: طرح یک نظریه جدید در ادبیات تطبیقی» و دکتر سعید فیروزآبادی با عنوان «گوته و ادبیات جهانی» سخنرانی خواهند کرد. در این مراسم  از کتاب «لیلی و مجنون در ادبیات عربی و فارسی: پژوهشی در عشق عذری و عشق صوفیانه» نوشته دکتر «محمد غنیمی هلال» که از سوی «هادی نظری منظم» و «ریحانه منصوری» ترجمه شده است رونمایی می‌شود.

علاقه‌مندان برای حضور در این نشست می‌توانند یکشنبه ۲۱ دی‌ماه از ساعت ۱۸ به تالار استاد امیرخانی خانه هنرمندان ایران مراجعه کنند.