بزرگداشت دکتر سید علی اکبر حسینی با مشارکت انجمن اثار و مفاخر فرهنگی

تاریخ ایجاد : شنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۱ انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در نظر دارد در راستای یکی از اهداف خود که همانا پاسداشت و تجلیل از مفاخر علمی، فرهنگی، مذهبی و هنری است با مشارکت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی مراسم بزرگداشتی را برای شادروان دکتر سید علی اکبر حسینی، استاد برجسته تعلیم و […]

تاریخ ایجاد :

شنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۱

aliakbarhoseiniانجمن آثار و مفاخر فرهنگی در نظر دارد در راستای یکی از اهداف خود که همانا پاسداشت و تجلیل از مفاخر علمی، فرهنگی،

مذهبی و هنری است با مشارکت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی مراسم بزرگداشتی را برای شادروان دکتر سید علی اکبر حسینی، استاد برجسته تعلیم و تربیت برگزار نماید.

این مراسم بزرگداشت روز پنج شنبه مورخ ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۱ از ساعت ۸ لغایت ۱۸ در محل پژوهشگاه واقع در بزرگراه کردستان، خیابان ایرانشناسی (۶۴ غربی)، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می شود.

در این همایش علاوه بر حضور و سخنرانی اساتید برجسته تعلیم و تربیت مقالات برگزیده مرتبط با تعلیم و تربیت نیز مورد نقد و بررسی قرار گرفته و ارائه می‌گردند.

دکتر سید علی اکبر حسینی، در سال ۱۳۰۸ در کرمان متولد شد. از وی آثار ارزنده بسیاری در زمینه تعلیم و تربیت ایران بر جای مانده است.