برگزاری همایش بزرگداشت سید اشرف الدین حسینی قزوینی با همکاری انجمن آثار و مفاخر فرهنگی

برگزاری همایش بزرگداشت سید اشرف‌الدین حسینی قزوینی

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی و انجمن آثار و مفاخر فرهنگی همایش بزرگداشت سید اشرف‌الدین حسینی قزوینی (ادیب، شاعر، روزنامه نگار، نویسنده و طنز پرداز عصر مشروطه) را برگزار می‌کند. در فراخوان این همایش آمده است: «اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان […]


اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی و انجمن آثار و مفاخر فرهنگی همایش بزرگداشت سید اشرف‌الدین حسینی قزوینی (ادیب، شاعر، روزنامه نگار، نویسنده و طنز پرداز عصر مشروطه) را برگزار می‌کند.
در فراخوان این همایش آمده است: «اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با هدف بزرگداشت مقام شامخ علمی و عملی مفاخر استان با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همایش نکوداشت سید اشرف الدین حسینی قزوینی (ادیب، شاعر، روزنامه نگار،نویسنده و طنز پرداز عصر مشروطه) را برگزار می‌نماید.
لذا از کلیه پژوهشگران، مورخان، کارشناسان، محققان، علما و اساتید گرانقدر جهت تدوین و ارایه آثار و مقالات ارزشمند خود به این همایش دعوت به همکاری به عمل می‌آید.»
بر اساس این خبر، عناوین و محورهای پیشنهادی این همایش عبارتند از:
۱- شرایط اجتماعی و زندگی سید اشرف الدین حسینی قزوینی.
۲- سید اشرف‌الدین حسینی قزوینی و مشروطیت.
۳- سید اشرف‌الدین حسینی قزوینی و ادبیات کودک.
۴- سید اشرف‌الدین حسینی قزوینی و آثار (اشعار، ادبیات عامه، ترجمه و طنز انتقادی).
۵- سید اشرف‌الدین حسینی قزوینی و روزنامه نگاری.
۶- سید اشرف‌الدین حسینی قزوینی و مسایل زنان.
اهالی قلم می‌توانند با ورود به سایتghazvin.farhang.gov.ir نسبت به تکمیل کاربرگ ثبت نام و همچنین بارگذاری مقاله خود اقدام نمایند.
متقاضیان باید موارد درخواستی در کاربرگ ارایه شده در سایت را به صورت کامل و دقیق تکمیل نماید.
همچنین حجم مقالات ارسالی باید حداقل۱۰صفحه بوده و برای حداکثر محدودیتی در نظر گرفته نشده است و باید در تنظیم مقالات اصول نگارش فنی و علمی متعارف اعم از چکیده، کلید واژه‌ها، نتیجه‌گیری، ارجاعات و ذکر منابع در داخل متن و آخر مقاله، فهرست پایانی، کتابنامه و. ..رعایت شود و از ذکر مطالب تکراری و اقتباس از آثار دیگران خودداری شود.
بنابر اعلام دبیرخانه این همایش به صاحبان مقالات برگزیده هدایایی ویژه تقدیم خواهد شد و این مقالات با ذکر نام و مشخصات مولفان در مجموعه‌ای به نام همایش به چاپ خواهند رسید.
همچنین آخرین مهلت دریافت مقالات ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۸خواهد بود.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دبیرخانه این همایش واقع در قزوین، بلوارآزادگان،چهارراه غیاث آباد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین مراجعه نموده یا با شماره تلفن ۰۲۸۳۳۶۹۱۳۹۲ تماس حاصل نمایند.