بزرگداشت مرحوم سید محمد مشکوه

تاریخ ایجاد : سه شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۸۹ بزرگداشت فقیه فرهیخته مرحوم سیّد محمّد مشکوه استاد دانشگاه تهران و نخستین اهدا کننده نسخ خطی به دانشگاه تهران در ۱۸ امرداد ۱۳۸۹ در محل انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با حضور اساتید، صاحب‌نظران و اندیشمندان برگزار شد. در این مراسم ابتدا حجت‌الاسلام والمسلمین محمد‌جواد ادبی رئیس […]

تاریخ ایجاد :

سه شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۸۹
alimeshkatبزرگداشت فقیه فرهیخته مرحوم سیّد محمّد مشکوه استاد دانشگاه تهران و نخستین اهدا کننده نسخ خطی به دانشگاه تهران در ۱۸ امرداد ۱۳۸۹ در محل انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با حضور اساتید، صاحب‌نظران و اندیشمندان برگزار شد.
در این مراسم ابتدا حجت‌الاسلام والمسلمین محمد‌جواد ادبی رئیس و مدیرعامل انجمن آثار و مفاخر فرهنگی درباره شخصیت و آثار این استاد برجسته به ایراد سخنرانی پرداخت.
دکتر مهدی محقق رئیس هیأت مدیره انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، پروفسور سید حسن امین، دکتر محمد حسین ساکت، دکتر سید علی مشکوه (فرزند مرحوم سید محمد مشکوه) و دکتر سوسن اصیلی از دیگر سخنرانان این جلسه بودند.
در پایان مراسم، لوح تقدیر همراه با نشان زرین انجمن به خانواده آن استاد فقید اهدا شد و دکتر سید علی مشکوه به نمایندگی از خانواده آن مرحوم لوح را دریافت کرد.
همچنین حضار و میهمانان ارجمند از نمایشگاه آثار استاد مشکوه در محل تالار آیینه انجمن بازدید بعمل آوردند.
گزارش تفصیلی این مراسم در سایت انجمن در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.