از سوی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان؛

همایش مجازی بزرگداشت “میرزا علی اکبرخان نفیسی ناظم‌ الاطباء کرمانی” برگزار می‌شود

به همت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان و استانداری کرمان، همایش مجازی بزرگداشت میرزاعلی اکبر خان نفیسی معروف به ناظم الاطباء را چهارشنبه اول بهمن ماه ساعت ۹ صبح برگزار می شود. محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دراین باره گفت: همایش مجازی ناظم […]

به همت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان و استانداری کرمان، همایش مجازی بزرگداشت میرزاعلی اکبر خان نفیسی معروف به ناظم الاطباء را چهارشنبه اول بهمن ماه ساعت ۹ صبح برگزار می شود.
محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دراین باره گفت: همایش مجازی ناظم الاطبای کرمانی؛ چهارشنبه اول بهمن ماه ۱۳۹۹ و از ساعت ۹ صبح در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کرمان با حضور جمع محدودی از اساتید؛ محققان و مسؤولان برگزار می‌شود.
او با اشاره به اینکه این برنامه به صورت مجازی از چند پلتفروم مختلف در رسانه‌های اجتماعی همزمان پخش خواهد شد، ادامه داد: این همایش مجازی با رونمایی از پنج جلد از آثار مرحوم نفیسی برگزار می‌شود.
گفتنی است انجمن آثار و مفاخر فرهنگی جهت مشارکت در این همایش ملی و در راستای تکریم مقام علمی ناظم الاطبای کرمانی، ۳ اثر علمی شامل «نامه زبان آموز»، «تعلیمات ابتدایی» و دیوان اشعار «میرزا کاظم طبیب (بصیر) » را با مشارکت دبیرخانه این همایش منتشر کرده است.