بنیاد میر فندرسکی تأسیس می شود

تاریخ ایجاد : یکشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۰ با همت دبیرخانه همایش میرفندرسکی و حمایت مردمی، با مشارکت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور بنیاد میرفندرسکی تأسیس می شود. به گزارش مفاخرنامه (نشریه انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور) دبیر همایش میرفندرسکی با اعلام این خبر از شور و اشتیاق مردمی در همکاری با دبیرخانه همایش […]

تاریخ ایجاد :

یکشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۰

mirfenderski2با همت دبیرخانه همایش میرفندرسکی و حمایت مردمی، با مشارکت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور بنیاد میرفندرسکی تأسیس می شود.

به گزارش مفاخرنامه (نشریه انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور) دبیر همایش میرفندرسکی با اعلام این خبر از شور و اشتیاق مردمی در همکاری با دبیرخانه همایش میرفندرسکی به عنوان یکی از ویژگی های برجسته این برنامه فرهنگی یاد کرد و افزود:

تأسیس بنیاد میرفندرسکی می تواند آثار ارزشمندی برای فرهنگ، ادب و علم کشور به همراه داشته باشد و استقبال مردم از تأسیس این بنیاد نشان از آگاهی مردم این سرزمین دارد.

دکتر منتظری حضور مردمی در همایش میرفندرسکی را نقطه عطفی برای توجه مسئولان و نیز سایر همایش های مشابه برای گرایش هر چه بیشتر به مردم دانست و از همایش میرفندرسکی به عنوان نمونه خوبی برای تعامل مردمی برای بزرگداشت مفاخر کشور یاد کرد و افزود:

با پشتیبانی مردم و گرایش به مردمی کردن همایش های فرهنگی می توان شاهد اثربخشی بیشتر و ماندگاری بهتر نتایج این برنامه های فرهنگی بود.

گفتنی است همایش میرفندرسکی بزرگ عارف و فیلسوف قرن دهم از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۱ در استان گلستان برگزار می شود.

آخرین ویرایش: ۹۰/۱۰/۱۸