تجلیل از مقام علمی و خدمات فرهنگی حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمد احمدی

تاریخ ایجاد : دوشنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۵ همزمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران مراسم اختتامیه کتاب سال دانشجویی سه‌شنبه ۲۵ آبان‌ماه ۱۳۹۵ در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی برگزار و از برگزیدگان و دانشجویان شایسته تقدیر به عمل می‌آید. در این جشنواره به روال مرسوم از یکی از خادمان عرصه فرهنگ مکتوب […]

تاریخ ایجاد :

دوشنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۵

tajlil-dr-ahmad-ahmadiهمزمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران مراسم اختتامیه کتاب سال دانشجویی سه‌شنبه ۲۵ آبان‌ماه ۱۳۹۵ در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی برگزار و از برگزیدگان و دانشجویان شایسته تقدیر به عمل می‌آید.

در این جشنواره به روال مرسوم از یکی از خادمان عرصه فرهنگ مکتوب تقدیر به عمل می‌آید که در این دوره از مقام علمی و خدمات فرهنگی استاد حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمد احمدی رئیس مرکز مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی (سمت) تقدیر به عمل خواهد آمد. در این دوره آثار گروه‌های شش‌گانه اصلی علوم پایه، علوم کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، پزشکی و دامپزشکی و علوم انسانی بررسی و به برندگان جوایزی اهدا خواهد شد، همچنین بخش‌های ویژه جشنواره امسال هم موضوع اقتصاد مقاومتی، اشتغال و کارآفرینی و مولف جوان. نوآوری است.

بخش دیگر این جشنواره به تجلیل از ناشران جامعه دانشگاهی به عنوان مهمترین و تأثیرگذارترین بخش نشر دانشجویی اختصاص دارد که طبق روال سال‌های گذشته از میان استادانی که بیشترین تأثیرگذاری را در تولید اثر و راهنمایی دانشجویان در حوزه علوم انسانی و پزشکی دارند معرفی خواهند شد.