پیام تسلیت رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین سید محمود دعائی

دکتر حسن بلخاری رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با صدور پیام تسلیتی درگذشت ناگهانی حجت الاسلام و المسلمین سید محمود دعائی مدیرمسئول فقیدِ روزنامه اطلاعات را تسلیت گفت. در متن این پیام آمده است: انا لله و انا الیه راجعون درگذشت نابهنگام و جانکاهِ یار صدیق انقلاب و دلسوزِ ایران و اسلام مرحوم حجت […]

دکتر حسن بلخاری رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با صدور پیام تسلیتی درگذشت ناگهانی حجت الاسلام و المسلمین سید محمود دعائی مدیرمسئول فقیدِ روزنامه اطلاعات را تسلیت گفت.
در متن این پیام آمده است:

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت نابهنگام و جانکاهِ یار صدیق انقلاب و دلسوزِ ایران و اسلام مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید محمود دعائی مدیرمسئول فقیدِ روزنامه وزینِ اطلاعات موجب تأسف و تألم عموم ملت ایران گردید.
آن مرحوم با دارا بودن سابقه ای درخشان در عرصه های اجتماعی و سیاسی از جمله فعالان حوزه فرهنگ و رسانه بود که با مدیریت شایسته و مدبرانه روزنامه اطلاعات خدمات فراوانی به اهل فرهنگ، هنر و علم کشور ارائه نمود.
همکاری برادرانه و بی چشمداشت آن فقیدِ سعید با مجموعه انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در قالب انتشار مقالات ارائه شده از سوی انجمن، اخبار و گزارش های این نهاد فرهنگی، نشان از توجه و عنایت عمیق ایشان به پاسداشت آثار و مفاخر فرهنگی ایران داشت.
اینجانب درگذشت این روحانی عالیقدر و چهره درخشان عرصه فرهنگی ایران را به عموم ملت عزیز ایران، خانواده و یاران و همراهان آن مرحوم تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.
خداوند روح ایشان را با روح اجداد طاهرینشان قرین و محشور بفرماید. انشاءالله

حسن بلخاری قهی
رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی