تقدیر از دکترحسن بلخاری به عنوان پژوهشگر برجسته پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران

دوشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۸ در بیست و هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه تهران دکتر حسن بلخاری به عنوان پژوهشگر برجسته دانشگاه تهران معرفی شد. در این مراسم که دوشنبه ۲۵ آذرماه ۱۳۹۸ با حضور محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران؛ معاونین و مدیران کل این دانشگاه؛ عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران و […]

دوشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۸

20191216 110804
در بیست و هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه تهران دکتر حسن بلخاری به عنوان پژوهشگر برجسته دانشگاه تهران معرفی شد.

در این مراسم که دوشنبه ۲۵ آذرماه ۱۳۹۸ با حضور محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران؛ معاونین و مدیران کل این دانشگاه؛ عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران و جمع زیادی از استادان، دانشجویان و پژوهشگران در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار شد، از پیشکسوتان عرصه پژوهش و فن آوری و دانشجویان و پژوهشگران نمونه دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی قدردانی و تجلیل شد.
گفتنی است در بخش پیشکسوتان نمونه دانشگاه تهران، فتح‌الله مجتبایی، ژاله آموزگار، دره میرحیدر، جمشید ممتاز، عبدالکریم کاشی، منوچهر طبیبیان، ناصر توحیدی و رضا زمان مورد تقدیر قرار گرفتند.
همچنین در بخش پژوهشگران برجسته این دانشگاه نیز از حسن بلخاری، هدایت‌الله قورچیان، سیدکاظم علوی‌پناه، محمدحسین کیان‌مهر، عبدالحسین شیروی خوزانی و مجید صنایع پسند، رحمت ستوده قره‌باغ، کرامت الله رضائی تیره شبانکاره، محمد مهدی دهقان و آمنه رضا یوف به عنوان استادان نمونه در عرصه پژوهش تقدیر به عمل آمد.
گزارش تفصیلی این جشنواره متعاقبا در پایگاه اطلاع رسانی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی منتشر خواهد شد.

20191216 11082020191216 110824IMG 0205