حضور انتشارات انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در سی‌وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

همزمان با برگزاری سی‌وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در مصلی تهران برگزار خواهد شد، انجمن آثار و مفاخر فرهنگی سلسله انتشارات خود را در این نمایشگاه به علاقه‌مندان عرضه می‌نماید. غرفه انتشارات انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در ورودی اصلی شبستان‌های ۱۷ و ۱۹ یا ورودی […]

همزمان با برگزاری سی‌وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در مصلی تهران برگزار خواهد شد، انجمن آثار و مفاخر فرهنگی سلسله انتشارات خود را در این نمایشگاه به علاقه‌مندان عرضه می‌نماید.
غرفه انتشارات انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در ورودی اصلی شبستان‌های ۱۷ و ۱۹ یا ورودی فرعی شماره ۳۲ نمایشگاه، راهروی شماره ۵، غرفه شماره ۱۹۶ واقع است.
سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست ‌و یکم تا سی ‌و یکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می‌شود.
آثار متعددی از بزرگان عرصه علم و فرهنگ ایران شامل زندگی‌نامه‌ها، کتب تألیفی و ترجمه شده همچنین آثار تصحیح شده به همت مصححان برجسته متون قدیم از سوی انتشارات انجمن با تخفیف ویژه در نمایشگاه کتاب تهران به علاقه‌مندان عرضه خواهد شد.
مصلای بزرگ امام خمینی(ره) در خیابان شهید بهشتی، روبروی خیابان میرعماد واقع است.