حضور رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در نشست‌ شورای مدیران معاونت صدا

تاریخ ایجاد : چهارشنبه, ۲۵ اسفند ۱۳۸۹ حجت الاسلام و المسلمین ادبی، ریاست انجمن آثار و مفاخر فرهنگی سه شنبه مورخ ۸۹/۱۲/۱۷ با حضور در نشست شورای مدیران معاونت صدای سازمان صدا و سیما ج.ا.ا به معرفی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، تاریخچه، برنامه‌های گذشته و برنامه‌های آینده این نهاد فرهنگی پرداخت. در این نشست […]

تاریخ ایجاد :

چهارشنبه, ۲۵ اسفند ۱۳۸۹

حجت الاسلام و المسلمین ادبی، ریاست انجمن آثار و مفاخر فرهنگی سه شنبه مورخ ۸۹/۱۲/۱۷ با حضور در نشست شورای مدیران معاونت صدای سازمان صدا و سیما ج.ا.ا به معرفی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، تاریخچه، برنامه‌های گذشته و برنامه‌های آینده این نهاد فرهنگی پرداخت.

در این نشست که با حضور جناب آقای صوفی، معاون محترم صدا، مدیران ستادی معاونت مزبور و مدیران شبکه‌های مختلف صدا برگزار شد. بعد از سخنرانی جناب آقای ادبی، برخی از مدیران شرکت کننده در نشست مذکور در خصوص چگونگی تعامل و برنامه‌سازی با همکاری و هماهنگی انجمن به ایراد سخن پرداختند. در این نشست مقرر شد برخی از شبکه‌های صدا از جمله شبکه گفتگو، فرهنگ، ایران صدا و معارف در سال آینده نسبت به تعریف برنامه‌های مشترک و امضاء تفاهم‌نامه با انجمن آثار و مفاخر فرهنگی اقدام نمایند.