حضور و سخنرانی دکتر حسن بلخاری در جشنواره نام‌آوران ماندگار کیش

جشنواره نام‌آوران ماندگاربرای نخستین بار امروز بیستم آبان ۹۸ با حضور و سخنرانی حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و ۲۵ نفر از نخبگان و نامداران منتخب ایران، در سه بخش علمی، اقتصادی و فرهنگی در جزیره کیش برگزار می‌شود. سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در این باره […]

0K9A2797
جشنواره نام‌آوران ماندگاربرای نخستین بار امروز بیستم آبان ۹۸ با حضور و سخنرانی حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و ۲۵ نفر از نخبگان و نامداران منتخب ایران، در سه بخش علمی، اقتصادی و فرهنگی در جزیره کیش برگزار می‌شود.

سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در این باره گفت: در این مراسم با حضور چهره‌های برجسته علمی کشور، افرادی که در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی و علمی در کیش فعالیت‌های ماندگار انجام داده‌اند دراین جشنواره به‌عنوان نام‌آوران جزیره کیش معرفی می‌شوند.
او افزود: پاتوق شعر و ادب با موضوع کیش هم، امشب ساعت ۲۰ در سالن خوارزمی مرکز همایش‌های کیش، بامعرفی اشعار و کتاب‌هایی با موضوع کیش برگزار می‌شود. همچنین مراسم شب شعر، ۲۱ آبان در مرکز همایش‌های بین‌المللی و جشن بزرگ تولد رسول اکرم(ص) با عنوان میلاد مهربانی، ۲۲ آبان در بوستان ماهیگیر و جشنواره خانواده شاد، ۲۳ آبان در بوستان مینا در جزیره کیش برگزار خواهد شد.
گفتنی است مرتضی بانک مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد به همراه گروهی از معاونان زیرمجموعه این نهاد، سعید سهراب پور معاون بنیاد ملی نخبگان کشور و رئیس سابق دانشگاه صنعتی شریف، حسن بلخاری رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور، غلامعلی افروز رئیس سابق دانشگاه تهران و چهره ماندگار روانشناسی، احمد روستا استاد ممتاز بازاریابی ایران، سید مهدی شجاعی نویسنده شاخص ادبیات و امور دینی، شهربانوعریان، چهره ماندگار فیزیولوژی ایران و روسای مناطق آزاد کشور، از جمله شخصیت‌ها و سخنرانان علمی، اقتصادی و فرهنگی حاضر دراین جشنواره خواهند بود.