حمایت وزارت ارشاد از راه‌اندازی مؤسسه چند منظوره بنیاد دکتر معین

شنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۸ وزیر فرهنگ و ارشاد در حاشیه آئین چهل و هشتمین سال درگذشت محمد معین از حمایت از راه اندازی مؤسسه چند منظوره بنیاد دکتر معین به عنوان یکی از مطالبات مسئولان استان گیلان خبر داد. وزیر فرهنگ و ارشاد در حاشیه آئین چهل و هشتمین سال درگذشت محمد معین گفت: راه‌اندازی […]

شنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۸

vazirوزیر فرهنگ و ارشاد در حاشیه آئین چهل و هشتمین سال درگذشت محمد معین از حمایت از راه اندازی مؤسسه چند منظوره بنیاد دکتر معین به عنوان یکی از مطالبات مسئولان استان گیلان خبر داد.

وزیر فرهنگ و ارشاد در حاشیه آئین چهل و هشتمین سال درگذشت محمد معین گفت: راه‌اندازی مؤسسه چند منظوره بنیاد دکتر معین یکی از مطالبات مسئولان استان گیلان است و این وزارتخانه از آن حمایت می‌کند.

سید عباس صالحی با بیان این مطلب افزود: برگزاری چنین مراسم‌هایی به صورت هر ساله اتفاقی خوب و کاری اساسی است که توسط مسئولان شهرستان آستانه و استان گیلان انجام می‌شود.
او با بیان اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برنامه‌های مسئولان این استان در زمینه تأسیس مؤسسه چند منظوره بنیاد دکتر معین حمایت لازم را انجام می‌دهد، افزود: امیدواریم با راه‌اندازی این مؤسسه شاهد برگزاری برنامه‌هایی در امتداد این مراسم باشیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: راه‌اندازی این مؤسسه می‌تواند هم در زمینه جمع‌آوری آثار و هم معرفی شخصیت استاد معین مؤثر باشد و پاره‌ای از رویدادها و جوایز در سطح ملی نیز در ادامه این برنامه اجرا می‌شود.
صالحی یاد آور شد: راه‌اندازی این مؤسسه می‌تواند به اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های داخلی و خارجی برای ارتباط بیشتر با زبان و ادبیات فارسی به واسطه آثار دکتر معین کمک کند.