انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار می‌کند؛

دهمین دوره آموزش مجازی «فصوص الحکم ابن عربی» با تدریس دکترحسن بلخاری

به همت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، دهمین دوره آموزشی شرح «فصوص الحکم ابن عربی» با تدریس دکترحسن بلخاری به صورت مجازی برگزار می‌شود. در این دوره که شنبه‌ها از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۶:۳۰  از طریق از پایگاه اسکای روم انجمن برگزار می‌شود، شرح فص اسحاقی و یوسفی کتاب «فصوص الحکم» به عنوان مهمترین اثر […]

به همت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، دهمین دوره آموزشی شرح «فصوص الحکم ابن عربی» با تدریس دکترحسن بلخاری به صورت مجازی برگزار می‌شود.

در این دوره که شنبه‌ها از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۶:۳۰  از طریق از پایگاه اسکای روم انجمن برگزار می‌شود، شرح فص اسحاقی و یوسفی کتاب «فصوص الحکم» به عنوان مهمترین اثر «محی الدین بن عربی» عارف پرآوازه جهان اسلام، به علاقه‌مندان به مباحث عرفان نظری ارائه خواهد شد.

هزینه شرکت در این کلاس ۱۰۰ هزار تومان است و شرکت کنندگان درصورت رعایت تمام ضوابط علمی پس از پایان دوره، مدرک معتبر با تأیید انجمن آثار و مفاخر فرهنگی را دریافت خواهند کرد.

علاقه‌مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۰۲۱۵۵۳۹۴۸۵۰ و یا ۰۲۱۵۵۳۷۴۵۳۱-۳ داخلی ۳۵۱ و ۱۵۰ ، روابط عمومی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی تماس حاصل نمایند.

لینک کلاس :

https://www.skyroom.online/ch/anjomanmafakher/fososalhekam