همراه با گفت‌وگوی اختصاصی با احمد مهدی دامغانی

دهمین شماره دوماهنامه «مفاخر ماندگار» منتشر شد

دهمین شماره دوماهنامه فرهنگی«مفاخر ماندگار» به مدیرمسوولی حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی منتشر شد. در این شماره از این دوماهنامه فرهنگی، یک گفت‌وگوی تفصیلی با احمدمهدوی دامغانی، اسلام شناس و استاد بازنشسته دانشگاه هاروارد پیرامون احوال و افکار این استاد برجسته ایرانی انجام شده است. همچنین آثار و گفتارهایی از حسن بلخاری، […]

دهمین شماره دوماهنامه فرهنگی«مفاخر ماندگار» به مدیرمسوولی حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی منتشر شد.
در این شماره از این دوماهنامه فرهنگی، یک گفت‌وگوی تفصیلی با احمدمهدوی دامغانی، اسلام شناس و استاد بازنشسته دانشگاه هاروارد پیرامون احوال و افکار این استاد برجسته ایرانی انجام شده است.
همچنین آثار و گفتارهایی از حسن بلخاری، مهدی محقق، محمدرضا شفیعی کدکنی، سید مصطفی محقق داماد، غیاث الدین طه محمدی، سیدجمال الدین دین پرور، میرجلال‌الدین کزازی، حسین کلباسی اشتری، منوچهرصدوقی سها، اصغر دادبه، رسول جعفریان، نجفقلی حبیبی، سیدعبدالله انوار، توفیق سبحانی، سیدصادق خرازی، مهدی حجت، کاوه خورابه، وحیدرضا قربانی، نادره جلالی، غلامرضا امیرخانی، سیداحمدرضا خضری، علی رواقی، محمد جعفریاحقی، سیدمحمد منصور طباطبائی نیز در دهمین شماره این دوماهنامه منتشر شده است.
دوماهنامه «مفاخر ماندگار» به مدیرمسوولی حسن بلخاری و سردبیری کاوه خورابه، درشمارگان ۵۰۰ نسخه و به قیمت ۵,۰۰۰ تومان عرضه می‌شود.
علاقه‌مندان به تهیه این نشریه می‌توانند به فروشگاه کتاب انجمن آثار و مفاخر فرهنگی واقع در خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان فخر رازی و دانشگاه، مجتمع فرهنگی پارسا، طبقه همکف، شماره ۱۰ مراجعه کنند.