دومین جایزه‌ «دکتر رضا داوری‌‌اردکانی»

تاریخ ایجاد : دوشنبه, ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ مرکز فرهنگی شهر کتاب، دومین دوره جایزه «دکتر رضا داوری‌اردکانی» را به پایان‌نامه‌ برتر فلسفه در مقطع دکترای این رشته اعطا می‌کند. به گزارش روابط عمومی موسسه شهر کتاب، مرکز فرهنگی شهر کتاب به منظور قدردانی از دانشجویان دکتری رشته‌ فلسفه، با مشاوره و هم‌فکری، اشراف و حمایت […]

تاریخ ایجاد :

دوشنبه, ۲۳ فروردین ۱۳۹۵

dovomin-jayeze-reza-davari-ardakaniمرکز فرهنگی شهر کتاب، دومین دوره جایزه «دکتر رضا داوری‌اردکانی» را به پایان‌نامه‌ برتر فلسفه در مقطع دکترای این رشته اعطا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه شهر کتاب، مرکز فرهنگی شهر کتاب به منظور قدردانی از دانشجویان دکتری رشته‌ فلسفه، با مشاوره و هم‌فکری، اشراف و حمایت مادی و معنوی استاد دکتر رضا داوری‌اردکانی، دومین جایزه‌ «دکتر رضا‌ داوری‌اردکانی» را به بهترین رساله‌ دکترای رشته‌ فلسفه اهدا می‌کند.

دانشجویان دوره‌ی دکترا در رشته فلسفه با گرایش‌های مختلف که در سال ۱۳۹۴ از پایان‌نامه‌ خود دفاع کرده باشند می‌توانند پایان‌نامه‌های خود را حداکثر تا پانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۵ به دبیرخانه‌ این جایزه به نشانی خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر(بخارست)، نبش‌ کوچه‌ سوم، پلاک ۸، کدپستی ۱۵۱۳۶۴۸۳۱۳ ارسال کنند.

به برگزیدگان جایزه‌ نقدی، لوح تقدیر و هدایا اعطا و پایان‌نامه‌های برگزیده به همت انتشارات هرمس منتشر می‌شود.
نخستین جایزه دکتر داوری به دکتر نیره سادات میرموسی اهدا شد.