بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برگزار می‌کند:

دومین جشنواره ملی «افتخار من»

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با همکاری سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت دومین جشنواره ملی فیلم، صوت و عکس «افتخار من» را برگزار می‌کند. به گزارش روابط عمومی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره تا پایان آذرماه ۱۴۰۰ فرصت دارند فیلم‌های کوتاه، فایلهای صوتی سه تا پنج […]

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با همکاری سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت دومین جشنواره ملی فیلم، صوت و عکس «افتخار من» را برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره تا پایان آذرماه ۱۴۰۰ فرصت دارند فیلم‌های کوتاه، فایلهای صوتی سه تا پنج دقیقه‌ای از خاطرات پیشکسوتان دفاع مقدس و محور مقاومت و یا یک قطعه عکس به همراه یک خاطره توسط فرزندان و نوادگان این پیشکسوتان را در پایگاه اینترنتی سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت به نشانی www.pdefa.ir بارگذاری نمایند.
حجم فایل‌های ویدیویی و صوتی بارگذاری شده در سایت pdf.ir با فرمت‌های قابل قبول mp4-mov -m4v و mp3-wma-oog حداکثر ۵۰ مگابایت است.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی www.pdefa.ir مراجعه یا با شماره تلفن‌های ۰۹۰۵۹۹۶۵۲۶۱ و ۰۲۱۸۸۴۶۷۷۱۹ تماس حاصل نمایند.