راه اندازی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان مرکزی

تاریخ ایجاد : چهارشنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ طی مراسمی با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور در مورخ ۹۰/۱/۳۰ در استان مرکزی، انجمن آثار و مفاخر استان مرکزی راه اندازی شد و احکام اعضای هیأت امنای انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان مرکزی تقدیم ‌گردید. در […]

تاریخ ایجاد :

چهارشنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۰

طی مراسمی با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور در مورخ ۹۰/۱/۳۰ در استان مرکزی، انجمن آثار و مفاخر استان مرکزی راه اندازی شد و احکام اعضای هیأت امنای انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان مرکزی تقدیم ‌گردید.

در این نشست که با حضور  اعضای شورای فرهنگ عمومی استان مرکزی و همچنین آیت الله دری نجف آبادی، نماینده محترم ولی فقیه در استان برگزار شد راجع به برنامه­ های آتی انجمن تبادل نظر صورت گرفت.

در این جلسه آیت الله دری نجف آبادی طی سخنانی کوتاه به اهمیت جایگاه انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در سطح کشور و ابراز خرسندی از تشکیل انجمن در استان مرکزی پرداخت. وی همچنین درباره برگزاری بزرگداشت برای علما، بزرگان، مشاهیر و مفاخر از جمله آیت الله سید ابوالفضل خوانساری و آیت الله آقا ضیاء‌الدین عراقی رهنمودهایی ارائه نمودند.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام والمسلمین ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در خصوص جایگاه و وظایف این انجمن سخنانی ایراد نمودند.

اعضای هیأت امنای انجمن آثار و مفاخر فرهنگی مرکزی به شرح ذیل می‌باشد:

۱- حضرت آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، نماینده محترم ولی فقیه در استان مرکزی

۲- جناب آقای علی اکبر شعبانی فرد، استاندار محترم مرکزی و رئیس هیأت امنای انجمن آثار و مفاخر استان

۳- جناب آقای مصطفی مشایخی، مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکزی و دبیر انجمن آثار و مفاخر استان

۴- جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای حسین اسلامی، نماینده محترم مجمع نمایندگان استان مرکزی

۵- جناب آقای حسین سبحانی

۶- سرکار خانم اشرف جواهری

۷- جناب آقای سید باقر تقوی

آخرین ویرایش: ۹۰/۰۲/۰۶