روز ادبیات کودکان و نوجوانان در انجمن آثار و مفاخر فرهنگی

تاریخ ایجاد : یکشنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۶ انجمن آثار و مفاخر فرهنگی به مناسبت روز ادبیات کودکان و نوجوانان هم‌اندیشی «تأثیر مفاخر پیشکسوت بر ادبیات کودک و نوجوان» را برگزار می‌کند. این انجمن در کارنامه فعالیت خود به مفاخر ادبیات کودک و نوجوان توجه ویژه‌ای داشته و از چهار تن از مفاخر پیشکسوت این حوزه […]

تاریخ ایجاد :

یکشنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۶

Untitled 1انجمن آثار و مفاخر فرهنگی به مناسبت روز ادبیات کودکان و نوجوانان هم‌اندیشی «تأثیر مفاخر پیشکسوت بر ادبیات کودک و نوجوان» را برگزار می‌کند.

این انجمن در کارنامه فعالیت خود به مفاخر ادبیات کودک و نوجوان توجه ویژه‌ای داشته و از چهار تن از مفاخر پیشکسوت این حوزه از جمله جبار باغچه‌بان، مهدی آذریزدی، توران میرهادی و نوش‌آفرین انصاری که هر یک منشأ خدمات ارزنده‌ای در طول حیات پربار خود به‌ علم و فرهنگ ایران بوده‌اند، تقدیر به عمل آورده است.
از این رو، به مناسبت روز ادبیات کودکان و نوجوانان در نظر دارد هم‌اندیشی «تأثیر مفاخر بر ادبیات کودک و نوجوان» را در روز یک‌شنبه ۱۸تیرماه۱۳۹۶، از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹:۳۰‌ در محل انجمن (تالار اجتماعات شهید مطهری) برگزار ‌نماید.
این هم‌اندیشی با سخنرانی آقای دکتر حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، سرکار خانم نوش‌آفرین انصاری، آقای هوشنگ مرادی کرمانی، آقای شهرام اقبال‌زاده، آقای دکتر حسین شیخ رضایی و سرکار خانم سحر ترهنده برگزار می‌شود.

poster