رونمایی از «ارج‌نامه‌» آیت‌الله تسخیری

تاریخ ایجاد : دوشنبه, ۱۹ آبان ۱۳۹۳ آیین رونمایی از «ارج‌نامه‌» آیت‌الله تسخیری برگزار می‌شود. آیین رونمایی از “ارج‌نامه‌”‌ سه جلدی آیت‌الله محمدعلی تسخیری، با عنوان “صلاگر وحدت و بیداری اسلامی” صبح روز دوشنبه ۱۹ آبان، با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و شخصیت های فرهنگی دانشگاهی و حوزوی کشورمان در حسینیه‌ی الزهرای سازمان […]

تاریخ ایجاد :

دوشنبه, ۱۹ آبان ۱۳۹۳

ronamaei-arjnameh-ayatollah-taskhiriآیین رونمایی از «ارج‌نامه‌» آیت‌الله تسخیری برگزار می‌شود.

آیین رونمایی از “ارج‌نامه‌”‌ سه جلدی آیت‌الله محمدعلی تسخیری، با عنوان “صلاگر وحدت و بیداری اسلامی” صبح روز دوشنبه ۱۹ آبان، با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و شخصیت های فرهنگی دانشگاهی و حوزوی کشورمان در حسینیه‌ی الزهرای سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، آیین رونمایی از “ارج‌نامه” سه جلدی و تجلیل از شخصیت آیت‌الله محمدعلی تسخیری صبح روز دوشنبه ۱۹ آبان، با حضور علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابوذر ابراهیمی‌ترکمان، رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین اختری دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع)، حسام‌الدین آشنا، مشاور فرهنگی رییس جمهور و جمعی دیگر از شخصیت های فرهنگی دانشگاهی و حوزوی کشورمان برگزار می‌شود.

این کتاب‌ها با نام‌های «اندیشه‌نامه‌‌ آیت‌الله محمدعلی تسخیری» به کوشش سید عبدالمجید میردامادی، «راهنامه و مرامنانه‌؛ مروری بر زندگی، مبارزات و خدمات علامه آیت‌الله محمدعلی تسخیری» به کوشش عباس آریازند و «درخشش اندیشه و جوشش آگاهی در آثار علامه آیت‌الله محمدعلی تسخیری» به کوشش محمدرضا شکیبا و محمود واعظی، منتشر شده‌اند.

این ۳ عنوان کتاب که با نام “ارج‌نامه‌ آیت‌الله تسخیری” معرفی شده‌ است، بیان‌گر اندیشه، فعالیت و اقدامات آیت‌الله محمدعلی تسخیری، مشاور مقام معظم رهبری در امور جهان اسلام ، نخستین رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، دبیر کل پیشین مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و چهره‌ی شناخته شده‌ی جهانی وحدت مذاهب و گفت‌وگوی ادیان است.

گفتنی است انتشارات بین‌المللی الهدی وابسته به  سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، این “ارج‌نامه‌” سه جلدی را با عنوان کلی “صلاگر وحدت و بیداری اسلامی” چاپ و منتشر کرده است.