سخنرانی دکتر بلخاری در مراسم «روز جهانی نور»

سه شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ مراسم بزرگداشت «روز جهانی نور» با سخنرانی دکتر حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ در موزه ملی علوم و فناوری ایران برگزار می‎شود. به گزارش روابط عمومی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، دراین مراسم که از ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰:۱۵ برگزار خواهد شد، […]

سه شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

poster bozorgdasht roz jahani noor sokhanrani dr bolkhari

مراسم بزرگداشت «روز جهانی نور» با سخنرانی دکتر حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ در موزه ملی علوم و فناوری ایران برگزار می‎شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، دراین مراسم که از ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰:۱۵ برگزار خواهد شد، سعداله نصیری قیداری با موضوع «نور و ابن هیثم»، حسن بلخاری با موضوع «نور در هنر و معماری» و مرتضی باقرزاده با موضوع «نور در پزشکی» سخنرانی خواهند کرد.
نمایش فیلم «علم نور»، انجام آزمایش‎های ساده نور و بازدید از گالری نور در موزه ملی علوم و فناوی از دیگر برنامه هایی است که درقالب این مراسم برگزار خواهند شد.
ورود به این مراسم آزاد و رایگان است و علاقه مندان می‎توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن   ۶۶۷۲۴۶۹۴ تماس حاصل نمایند.
موزه ملی علوم و فناوری ایران در میدان امام خمینی(ره) ، خ امام خمینی(ره)، خیابان سی تیر واقع است.