سخنرانی رئیس انجمن در نشست تخصصی «نگاهی به فرهنگ و اندیشه اسلامی در سینمای هند»

یکشنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۷ نشست تخصصی «نگاهی به فرهنگ و اندیشه اسلامی در سینمای هند» با سخنرانی دکتر حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و استاد تمام و مدیر گروه مطالعات عالی هنر در پردیس هنر‌های زیبای دانشگاه تهران باعنوان «اسلام و هندوئیسم (کشف مبانی مشترک در حوزه هنر)» در تالار ایران فرهنگستان […]

یکشنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۷

hend11 26072نشست تخصصی «نگاهی به فرهنگ و اندیشه اسلامی در سینمای هند» با سخنرانی دکتر حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و استاد تمام و مدیر گروه مطالعات عالی هنر در پردیس هنر‌های زیبای دانشگاه تهران باعنوان «اسلام و هندوئیسم (کشف مبانی مشترک در حوزه هنر)» در تالار ایران فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.

همچنین فرهنگ‌های مسلمانی در سینمای بمبئی عنوان سخنرانی ایرا باسکار (Ira bhaskar)، رئیس دانشکده زیبایی‌شناسی و هنر دانشگاه جواهر لعل نهرو، خواهد بود.
این نشست تخصصی با همکاری فرهنگستان هنر و مدرسه ملی سینمای ایران روز دوشنبه ۲۱ آبان‌ماه، ساعت ۱۶، در تالار ایران فرهنگستان هنر برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای حضور در این نشست تخصصی می‌توانند به نشانی خیابان، ولی‌عصر(عج)، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره ۱۵۵۲ مراجعه کنند.