سمینار بزرگداشت روابط تاریخی و تمدنی دو کشور ایران و لهستان

تاریخ ایجاد : شنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۳  به مناسبت پانصد و چهلمین سالگرد برقراری روابط ایران و لهستان، سمینار بزرگداشت روابط تاریخی و تمدنی دو کشور برگزار می‌شود. به مناسبت پانصد و چهلمین سالگرد برقراری روابط ایران و لهستان، سمینار بزرگداشت روابط تاریخی و تمدنی دو کشور از سوی اداره اسناد و تاریخ دیپلماسی وزارت […]

تاریخ ایجاد :

شنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۳

iran-lahesta به مناسبت پانصد و چهلمین سالگرد برقراری روابط ایران و لهستان، سمینار بزرگداشت روابط تاریخی و تمدنی دو کشور برگزار می‌شود.

به مناسبت پانصد و چهلمین سالگرد برقراری روابط ایران و لهستان، سمینار بزرگداشت روابط تاریخی و تمدنی دو کشور از سوی اداره اسناد و تاریخ دیپلماسی وزارت امور خارجه و با مشارکت سفارت لهستان در تهران در تاریخ ۱۸ آبان ۱۳۹۳ برابر ۹ نوامبر ۲۰۱۴ از ساعت ۸:۴۵ لغایت ۱۵:۳۰ در محل سازمان ایرانی مجامع بین المللی وزارت امور خارجه برگزار می‌گردد.
در این سمینار که معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون وزیر فرهنگ میراث ملی لهستان نیز حضور خواهند داشت، پژوهشگران و صاحب‌نظرانی از دو کشور در قالب سه نشست تخصصی موضوعاتی چون تاریخ روابط بین ایران و لهستان، حال و چشم انداز روابط ایران و لهستان، همکاری‌های فرهنگی و علمی و هنری بین دو کشور و مباحث ایران شناسی را مورد بحث و گفت و گو قرار می‌دهند.
همچنین همزمان با این نمایشگاه اسناد تاریخی روابط دو کشور از دوران صفویه تا دوران معاصر و مدارک کتابهای تاریخی مربوطه افتتاح و در معرض دیدار عموم قرار می‌گیرد.