با مشارکت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی؛

ششمین نشست کنفرانس بین‌المللی هزاره خیام با سخنرانی دکتر حسن بلخاری برگزار می‌شود

ششمین نشست کنفرانس بین‌المللی هزاره خیام سه‌شنبه ۲۸ بهمن ۹۹ ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۷:۰۰ به وقت تهران با مشارکت نهادهای مختلف فرهنگی کشور از جمله انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، رایزنی فرهنگی ایران در اسپانیا و مرکز خیام شناسی دانشگاه نبریجا – اسپانیا در قالب یک برنامه مجازی برگزار می‌شود. […]

ششمین نشست کنفرانس بین‌المللی هزاره خیام سه‌شنبه ۲۸ بهمن ۹۹ ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۷:۰۰ به وقت تهران با مشارکت نهادهای مختلف فرهنگی کشور از جمله انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، رایزنی فرهنگی ایران در اسپانیا و مرکز خیام شناسی دانشگاه نبریجا – اسپانیا در قالب یک برنامه مجازی برگزار می‌شود.
دکتر حسن بلخاری رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در این برنامه با موضوع «تأملی در نسبت میان حکیم عمرخیام با شیخ الرئیس ابوعلی سینا (تلاشی در جهت کشف معیار برای سنجش برخی اشعار منسوب به خیام)» سخنرانی خواهد کرد.
خیام در کشورهای مختلف جهان، وجوه مختلف شخصیت خیام، رباعیات مستند خیام، ترجمه پذیری رباعیات خیام، خیام و حکمت ، خیام و ریاضی، خیام و شعر، و خیام و عرفان از جمله محورهای اصلی این نشست بین المللی خواهد بود.
علاقه مندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر یا ارسال مقاله با آدرس الکترونیکی khayyamcenter@atu.ac.ir مکاتبه نمایند.
لینک پیوستن به ششمین نشست کنفرانس بین المللی هزاره خیام :

HTTPS://MEETING.ATU.AC.IR/CH/KHAYYA

برای دریافت برنامه ششمین نشست کنفرانس بین المللی هزاره خیام را اینجا کلیک کنید.