معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد؛

شعار هفته کتاب انتخاب شد؛ جای خالی را با کتاب خوب پرکنیم

معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عبارت «جای خالی را با کتاب خوب پر کنیم» را به عنوان شعار هفته کتاب امسال معرفی کرد. یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره انتخاب شعار بیست و نهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران گفت: شعار امسال هفته کتاب «جای خالی را با کتاب […]

معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عبارت «جای خالی را با کتاب خوب پر کنیم» را به عنوان شعار هفته کتاب امسال معرفی کرد.
یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره انتخاب شعار بیست و نهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران گفت: شعار امسال هفته کتاب «جای خالی را با کتاب خوب پر کنیم» انتخاب شده است تا کتاب به نوعی جاهای خالی را پر کند.
او افزود: این شعار قابلیت انعطاف بالایی دارد و براساس شرایط امسال جامعه انتخاب شده است، زیرا ما می‌توانیم با کمک کتاب جای خالی گردش، جای خالی سفر، جای خالی مدرسه، جای خالی دانشگاه و جای خالی مهمانی را با کتاب خوب پر کنیم.
احمدوند گفت: هفته کتاب امسال که از ۲۴ آبان آغاز می‌شود با بزرگداشتی از مادران شهدا کلید می‌خورد و ما علاقه‌مند هستیم این مراسم، یک مراسم ملی در سراسر کشور باشد و مقدمات این کارها را با همکاری اداره‌های کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره‌های مختلف و دستگاه‌های فرهنگی فراهم کنیم.
بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ۲۴ آبان تا اول آذر ۱۴۰۰ در سراسر کشور برگزار می‌شود.