فراخوان نخستین دوره همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فراخوان نخستین دوره همکاری فرهنگی و هنری ستاد بازسازی عتبات عالیات با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای اهداف و شعائر اسلامی ستاد بازسازی به مناسبت بزرگداشت شهادت سردار دلها و بنیانگذار فرهنگی بازسازی و نوسازی اعتاب مقدسه حاج قاسم سلیمانی، منتشر شد. در این فراخوان آمده است: با توجه به همزمانی سه مناسبت […]


فراخوان نخستین دوره همکاری فرهنگی و هنری ستاد بازسازی عتبات عالیات با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای اهداف و شعائر اسلامی ستاد بازسازی به مناسبت بزرگداشت شهادت سردار دلها و بنیانگذار فرهنگی بازسازی و نوسازی اعتاب مقدسه حاج قاسم سلیمانی، منتشر شد.
در این فراخوان آمده است: با توجه به همزمانی سه مناسبت ولادت حضرت زینب (س)، سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ایام فاطمیه، ستاد بازسازی عتبات عالیات بر آن شده است تا با راه اندازی پویش مهر حاج قاسم با همکاری مرکب داران اربعین حسینی در سه محور اجرای پروژه های آب رسانی، تأمین جهیزیه و ساخت مدرسه در مناطق محروم خدماتی را به مردم شریف اراده نمایند. لذا جهت تبیین و ترویج این فرهنگ والا و ارزشمند از علاقه مندان تولید محتوا دعوت می شود جهت شرکت در این فراخوان بر اساس موضوعات و قوانین ذکر شده اقدام نمایند.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی https://atabat.org/fa/forms/10 مراجعه نمایند.

دانلود pdf متن فراخوان نخستین دوره همکاری ستاد با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی