فراخوان کنگره نکوداشت پروفسور لطفی عسکرزاده

تاریخ ایجاد : یکشنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ انجمن سیستم‌های فازی ایران و دانشگاه تهران به مناسبت نودوپنجمین سال تولد پروفسور لطفی عسکرزاده و پنجاهمین سال معرفی سیستم‌‌های فازی توسط ایشان به دنیا، کنگره نکوداشت این دانشمند پر آوازه و مشهور ایرانی الاصل را برگزار می‌کند. در این کنگره تعدادی از محققان بزرگ و مشهور دنیا […]

تاریخ ایجاد :

یکشنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۴

Untitled 3انجمن سیستم‌های فازی ایران و دانشگاه تهران به مناسبت نودوپنجمین سال تولد پروفسور لطفی عسکرزاده و پنجاهمین سال معرفی سیستم‌‌های فازی توسط ایشان به دنیا، کنگره نکوداشت این دانشمند پر آوازه و مشهور ایرانی الاصل را برگزار می‌کند.

در این کنگره تعدادی از محققان بزرگ و مشهور دنیا و ایران در زمینه سیستم‌های فازی سخنرانی خواهند داشت و به معرفی شخصیت علمی و اخلاقی پروفسور زاده خواهند پرداخت. سخنرانان اصلی این کنگره عبارتند از:
۱-    پروفسور ماشالله ماشین‌چی(سردبیر Iranian Journal of Fuzzy Systems)
۲-    پروفسور Witold Pedrycz (سردبیر مجله Information Sciences)
۳-    پروفسور Bernard De Baets (سردبیر مجله Fuzzy Sets and Systems)
۴-    پروفسور Mo Jamshidi (سردبیر مجله Intelligent Automation & Soft Computing)
۵-    پروفسور Rudolf Markus Seising (محقق تاریخ و فلسفه در سیستم‌های فازی)
۶-    پروفسور محمدباقر منهاج (دانشگاه صنتعتی امیر کبیر)
۷-    پروفسور محمدرضا اکبرزاده (رئیس انجمن سیستم‌های هوشمند ایران)
کنگره در تاریخ ۱۸ اسفندماه ۱۳۹۴ در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و علاوه بر سخنرانی مقامات و محققان خارجی و داخلی، و اهدای دکترای افتخاری دانشگاه تهران به پروفسور زاده، فیلم مستند زندگی نامه ایشان در دوران اقامت در ایران به نمایش گذاشته و مجسمه سردیس ایشان که در دانشکده فنی دانشگاه تهران نسب می‌شود، رونمایی خواهد گردید. همچنین کارگاه‌های تخصصی و مفید در خصوص مرزهای دانش در این حوزه و آینده سیستم‌های فازی با حضور محققان خارجی و داخلی برگزار می‌گردد. لذا از کلیه محققان، استادان و دانشجویان علاقمند دعوت می‌شود در این کنگره بزرگ و مهم شرکت نمایند. جهت اطلاعات بیشتر به آدرس سایت ذیل مراجعه نموده و یا با شماره تلفن ۲۹۹۰۸۰۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
www.zadeh-fuzzy.ir