فراخوان یادنامه زنده یاد دکتر حری

تاریخ ایجاد : یکشنبه, ۱۶ تیر ۱۳۹۲ انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران به پاس خدمات شادروان دکتر عباس حری در پیشبرد آموزش و پژوهش، برای مجموعه مقالاتی با عنوان «یادنامه حرّی»به دانشجویان و دانش آموختگان کتابداری و علم اطلاعات فراخوان داد.   انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران در نظر دارد به پاس خدمات […]

تاریخ ایجاد :

یکشنبه, ۱۶ تیر ۱۳۹۲

farakhanDrhorriانجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران به پاس خدمات شادروان دکتر عباس حری در پیشبرد آموزش و پژوهش، برای مجموعه مقالاتی با عنوان «یادنامه حرّی»به دانشجویان و دانش آموختگان کتابداری و علم اطلاعات فراخوان داد.

 

انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران در نظر دارد به پاس خدمات شادروان دکتر عباس حری در پیشبرد آموزش و پژوهش، مجموعه مقالاتی را با عنوان یادنامه حرّی در قالب یک کتاب منتشر کند. حیطه موضوعی این کتاب علوم انسانی و علوم اجتماعی، به ویژه کتابداری و علم اطلاعات، در نظر گرفته شده است و قرار است در اسفند ماه ۱۳۹۲مصادف با سالگرد درگذشت دکتر حری منتشر شود. هدف انجمن آن است مجموعه ای به دست دهد که مستمراً مورد مراجعه و استناد دانشجویان و دانش پژوهان قرار گیرد.

بر همین اساس، از دانشجویان و دانش آموختگان کتابداری و علم اطلاعات دعوت شده است، برای غنای این مجموعه با ارسال مقاله ای انتشار نیافته از خود، در تحقق این منظور یاری نمایند.

انتخاب موضوع مقاله در محدوده علوم اجتماعی، کتابداری، و علم اطلاعات در اختیار دانشجویان و دانش آموختگان است. در صورتی که مقاله ارسالی ترجمه است، لازم است یک کپی از اصل مقاله را هم همراه ترجمه ارسال شود. به علاوه، به خاطر محدودیت گنجایش کتاب، مقاله بین ۳ تا ۴ تا هزار کلمه باشد.

علاقه مندان می بایست مقاله خود را تا پایان مهرماه با استفاده از پست الکترونیکی  nmoradi1321@gmail.com، در اختیار دکتر نورالله مرادی قرار دهند تا فرصت برای آماده سازی و چاپ آن در موعد مقرر وجود داشته باشد.

از آنجا که نخستین مقاله مجموعه به شرح حال و خدمات و آثار دکتر حری اختصاص دارد، از پرداختن به شرح حال و بیان خاطرات خودداری گردد. نقد و بررسی آثار و افکار ایشان، البته از این قاعده مستثنی است و از آن استقبال می شود.مقالاتی که دریافت می شود برای داوری به صاحبنظران سپرده می شود و پس از تأیید آنان پذیرفته می شود.