از سوی معاونت پژوهشی و روابط عمومی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی؛

فعالیت‌های انجمن در راستای پاسداشت حکیم نظامی روزانه اطلاع‌رسانی می‌شود

پیرو عضویت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در ستاد ملی بزرگداشت حکیم نظامی شاعر ایرانی، به کوشش معاونت پژوهشی و روابط عمومی انجمن، اقدامات و خروجی‌های این مجموعه علمی و فرهنگی در راستای پاسداشت این شاعر برجسته تا پایان اسفندماه ۱۴۰۰ به صورت روزانه اطلاع‌رسانی می‌شود. براین اساس علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی […]

پیرو عضویت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در ستاد ملی بزرگداشت حکیم نظامی شاعر ایرانی، به کوشش معاونت پژوهشی و روابط عمومی انجمن، اقدامات و خروجی‌های این مجموعه علمی و فرهنگی در راستای پاسداشت این شاعر برجسته تا پایان اسفندماه ۱۴۰۰ به صورت روزانه اطلاع‌رسانی می‌شود.
براین اساس علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن به نشانی: www.anjom.ir با ورود به بخش «همایش بزرگداشت حکیم نظامی؛ شاعر بزرگ ایرانی» در پنج بخش مختلف شامل: آشنایی با نظامی، نظامی پژوهان، نظامی به روایت ادبا (گفتارهای صوتی)، نظامی در کلام استادان (گفتارهای تصویری) و اخبار، از فعالیت‌های انجمن مطلع شوند.
اقدامات انجمن در این رویداد ملی و بین المللی شامل سه بخش: سخنرانی، چاپ آثار و فعالیت رسانه‌ای به زبان‌های فارسی، انگلیسی، آذری و اردو خواهد بود.
گفتنی است همایش ملی بزرگداشت حکیم نظامی به همت انجمن روزهای ۲۱ و ۲۲ اسفندماه ۱۴۰۰؛ همزمان با روز بزرگداشت این حکیم و شاعر بزرگ ایرانی با حضور بیش از چهل اندیشمند داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.