قدردانی از مردم‌شناسان پیشکسوت در زادروز ابوریحان بیرونیقدردانی از مردم‌شناسان پیشکسوت در زادروز ابوریحان بیرونی

تاریخ ایجاد : یکشنبه, ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ همزمان با روز ملی مردم‌شناسی نشست «روز مردم‌شناسی» با حضور مردم‌شناسان و محققان چهارشنبه یازدهم شهریورماه برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، علیرضا حسن‌زاده، رییس پژوهشکده مردم‌شناسی با اعلام این خبر گفت: همزمان با این روز که با تولد دانشمند و مردم‌شناسی شهیر […]

تاریخ ایجاد :

یکشنبه, ۰۸ شهریور ۱۳۹۴

mardomshenasi-pishkesvatan-aboreihanهمزمان با روز ملی مردم‌شناسی نشست «روز مردم‌شناسی» با حضور مردم‌شناسان و محققان چهارشنبه یازدهم شهریورماه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، علیرضا حسن‌زاده، رییس پژوهشکده مردم‌شناسی با اعلام این خبر گفت: همزمان با این روز که با تولد دانشمند و مردم‌شناسی شهیر ایرانی ابوریحان بیرونی برابر است از مردم‌شناسان برجسته کشور با حضور ریاست پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری قدردانی خواهد شد.

وی با بیان اینکه تنی چند از محققان و مردم‌شناسان کشور در این نشست سخنرانی خواهند کرد، افزود: حضور علاقه‌مندان در این نشست آزاد است.

حسن‌زاده افزود: نشست «روز مردم‌شناسی» چهارشنبه یازدهم شهریور ساعت ۱۰صبح در سالن همایش‌های پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری واقع در ابتدای خیابان سی تیر برگزار می‌شود