مجمع عمومی انجمن علمی هنر اسلامی ایران

تاریخ ایجاد : چهارشنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با همکاری انجمن علمی هنر اسلامی ایران، اولین مجمع عمومی انجمن علمی هنر اسلامی ایران را روز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ ساعت ۱۶ تا ۱۹ بر گزار خواهد کرد. در این نشست که با حضور اعضای هیئت مؤسس، نماینده وزارت علوم، تحقیقات و […]

تاریخ ایجاد :

چهارشنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

armanjomankانجمن آثار و مفاخر فرهنگی با همکاری انجمن علمی هنر اسلامی ایران، اولین مجمع عمومی انجمن علمی هنر اسلامی ایران را روز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ ساعت ۱۶ تا ۱۹ بر گزار خواهد کرد.

در این نشست که با حضور اعضای هیئت مؤسس، نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و اعضای پیوسته و وابسته انجمن برپا خواهد شد، اعضای هیئت مدیره طی فرآیند رأی گیری و انتخابات از میان داوطلبان، انتخاب می­شوند.

اعضای پیوسته انجمن مشتمل بر کسانی است که دارای حداقل مدرک کارشناسی ارشد از یکی از رشته های هنری بوده و سایر اعضاء، به عنوان اعضای وابسته شناخته خواهند شد. حضور در نشست فوق برای همه اعضا ممکن و اعلام کاندیداتوری برای عضویت در هیئت مدیره تنها برای اعضای پیوسته و هیئت مؤسس مقدور است.

آن دسته از داوطلبان عضویت در انجمن که تا کنون موفق به دریافت تأییدیه نشده­اند می­باید نسبت به ارسال مدارک درخواستی همچون فرم عضویت اقدام نمایند.

این نشست در تالار اجتماعات انجمن آثار و مفاخر فرهنگی به نشانی خیابان حضرت ولیعصر (عج)، پل امیر بهادر، خیابان شهید سرگرد بشیری، شماره ۷۱ برگزار می شود.

جهت عضویت در انجمن علمی هنر اسلامی ایران به نشانی http://iaai.blogfa.com  مراجعه فرمایید.