«محسن جوادی» دبیر علمی جایزه جهانی کتاب سال شد

تاریخ ایجاد : یکشنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۳ با حکم معاون فرهنگی وزیر ارشاد محسن جوادی به عنوان دبیر علمی جایزه جهانی کتاب سال معرفی شد. سید عباس صالحی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی،  محسن جوادی را به سمت «دبیر علمی جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد. متن […]

تاریخ ایجاد :

یکشنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۳

mohsen-javadiبا حکم معاون فرهنگی وزیر ارشاد محسن جوادی به عنوان دبیر علمی جایزه جهانی کتاب سال معرفی شد.

سید عباس صالحی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی،  محسن جوادی را به سمت «دبیر علمی جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد.
متن حکم معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد به این شرح است:
جناب آقای دکتر محسن جوادی
نظر به پیشینه و مراتب علمی و آموزشی حضرت عالی و تجربه ارزنده ی جنابعالی در حوزه پژوهش و نشر به موجب این حکم به سمت «دبیر علمی جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی» منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره مندی از همکاری اندیشمندان، استادان و پژوهشگران توانمند و متعهد کشور بتوانید در گسترش و نشر پژوهش‌ها و مطالعات حوزه ی اسلام و ایران در جهان موفق باشید.
این گزارش اضافه می‌کند، جوادی دارای دکترای تخصصی الهیات؛ فلسفه غرب است که آن را در سال  ۱۳۸۴؛ دانشگاه واریک انگلستان اخذ کرده است.
در کارنامه وی معاون پژوهشی دانشگاه قم، سردبیر فصلنامه پژوهش‌های فلسفی، مدیرگروه فلسفه اخلاق و سردبیر پژوهشهای فلسفی دیده می‌شود. ضمن اینکه از آثار تالیفی وی می‌توان به فلسفه اخلاق، کلام اسلامی، فلسفه اسلامی و فلسفه دین اشاره کرد.
فارس