انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار می‌کند:

مراسم بزرگداشت استاد «نورعلی برومند» در فضای مجازی

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی یکشنبه ۲۴ اسفندماه ۹۹ مراسم بزرگداشت استاد «نورعلی برومند» موسیقیدان برجسته ایران و استاد دانشگاه تهران را در فضای مجازی برگزار می‌کند. در این برنامه که از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۶:۰۰ برگزار خواهد شد، حسن بلخاری رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، مجید کیانی مدرس موسیقی ایرانی و نوازنده سنتور، […]


انجمن آثار و مفاخر فرهنگی یکشنبه ۲۴ اسفندماه ۹۹ مراسم بزرگداشت استاد «نورعلی برومند» موسیقیدان برجسته ایران و استاد دانشگاه تهران را در فضای مجازی برگزار می‌کند.
در این برنامه که از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۶:۰۰ برگزار خواهد شد، حسن بلخاری رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، مجید کیانی مدرس موسیقی ایرانی و نوازنده سنتور، داریوش طلائی موسیقیدان و نوازنده تار و سه تار، علی اکبر شکارچی استاد موسیقی و نوازنده کمانچه، حسین علیزاده موسیقیدان و نوازنده تار و سه تار و مهدی آذر سینا موسیقیدان و نوازنده کمانچه سخنرانی خواهند کرد.
مرحوم نورعلی خان برومند استاد موسیقی‌ و استاد دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران بود و نقش بسزایی در تکامل و انتقال موسیقی به نسل‌های بعد از خود داشت. او در حفظ و اشاعه موسیقی ردیف دستگاهی تلاش‌های ارزنده‌ای کرد به گونه‌ای که بسیاری او را احیاگر موسیقی اصیل ایرانی می‌دانند.
این مراسم به صورت زنده از صفحه اینستاگرام انجمن به نشانی:

https://www.instagram.com/anjomanasarmafakher2

پخش می‌شود.
همچنین علاقه‌مندان می‌توانند فایل‌های تصویری سخنرانان این مراسم را به صورت همزمان در صفحات انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در فضای مجازی در آدرس‌های زیر مشاهده نمایند:

https://t.me/anjomanasarmafakher
https://www.aparat.com/mafakherefarhangi